fbpx

Pupë, SILVERDALE, strukturë pp, shumëngjyrëshe, Ø36.5 xH41.5 cm 240889

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,690 Lekë

Pupë, SILVERDALE, strukturë pp, shumëngjyrëshe, Ø36.5 xH41.5 cm 240889

PERSHKRIMI:

Pupe me kapak MDF, është një pjesë elegante, e guximshme dhe e gjithanshme me një çmim të arsyeshëm. Mund të përdoret si një ulëse kudo nëpër shtëpi apo bare. Kjo Pupë do të jetë një shtesë e pasur në çdo dhomë. gjithashtu ofron mundesi magazinimi për sende shtëpiake, si rroba, revista etj. Kjo orendi do të duket e shkëlqyer në mjediset e brendshme moderne dhe tradicionale.

 • Materiali i strukturës : Strukturë PP
 • Materiali veshës : n/a
 • Ngjyra : Shumëngjyrëshe
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Jo
 • Diametri : 36.5 cm
 • Lartësia : 41.5 cm
Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close