Pishuar, me montim ne mur, me sensor, Porcelan, e bardhe, 31x30xH68 cm 223616

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

17,990 Lekë

Pishuar, me montim ne mur, me sensor, Porcelan, e bardhe, 31x30xH68 cm 223616

PERSHKRIMI:

Urinali prej porcelani përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky urinal I dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Urinali përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Inkasimi në mur ju lejon të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat. Sensori i inkorporuar mundeson pastrimin sa me te mire si dhe kursimin e ujit te rrjedhshem. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

  • Materiali : Porcelan
  • Ngjyra : E bardhë
  • Gjerësia : 31 cm
  • Thellësia : 30 cm
  • Lartësia : 68 cm

Pishuar 1 Pishuar 2

SHOPPING CART

close