fbpx

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, g, oz, lb, kg, 2xCR2032, xham i temperuar, 1.5×15.2×21.9 cm 802784

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,490 Lekë

Peshore kuzhine digitale, Emos, 1gr – 5 kg max, g, oz, lb, kg, 2xCR2032, xham i temperuar, 1.5×15.2×21.9 cm 802784

PERSHKRIMI:

Peshoret e kuzhinës janë një pajisje që duhet të jenë në çdo kuzhinë. Ju ndihmon të përgatisni me saktësi të gjitha gatimet. Me ekran dixhital dhe fikje automatike.

 • Tipi : Peshore kuzhine
 • Pesha mbajtëse : 1 gr – 5 kg max
 • Lloji i baterisë : CR2032
 • Numri i baterive : 2
 • Materiali : xham i temperuar
 • Përmasat : 1.5×15.2×21.9 cm
SKU: 61146511 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close