fbpx

Peshore dixhitale, Imetec, 150 kg Max, 2 kg min, 100 g, 1xCR2032, 30x30x1.7 cm 802668

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

2,990 Lekë

Out of stock

Peshore dixhitale, Imetec, 150 kg Max, 2 kg min, 100 g, 1xCR2032, 30x30x1.7 cm 802668

PERSHKRIMI:

Peshore që përmban një platformë të qëndrueshme mat. Peshon deri në 150 kilogram dhe përfshin një fushë me numra që lexohen lehtë. Mbani peshës tuaj nën kontroll me këtë peshore të theshtë

  • Tipi : Peshore dixhitale
  • Pesha max : 150 kg
  • Lloji i baterisë : CR2032
  • Numri i baterive : 1
  • Përmasat : 30x30x1.7 cm
SKU: 98285166 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close