Pastrues Fytyre Beauty Daily Essentials 6Cp

Krahasoni

5,860 Lekë

Pastrues Fytyre Beauty Daily Essentials 6Cp

PERSHKRIMI:

Kompleti për pastrimin e fytyrës për lëkurë të lëmuar dhe me shkëlqim! Pastrim i thellë, eksfolim, masazh i butë dhe trajtim freskues.

Përmbajtja: 2 pastrues me shpejtësi (2 bateri AA nuk përfshihen), 1 pastrues fytyre 150 ml, 1 këllëf mbajtëse, 2 furça pastrimi, 1 furçë masazhi silikoni.

Udhëzime për përdorim:

Zgjidhni furçën e dëshiruar dhe vendoseni në pajisje.

Lagni lëkurën dhe aplikoni një locion pastrimi në fytyrë.

Ndizeni makinën dhe përdorni atë në lëvizje rrethore lart.

Pastroni fytyrën për 20 sekonda.

Shpëlajeni lëkurën me ujë të vakët dhe më pas thajeni me një peshqir të butë.

Më pas aplikoni një krem hidratues në fytyrë.

 

SHOPPING CART

close