Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Parandalon E Kalbjen Dhe Eleminon Aromat E Pakendshme

1,386 Lekë

Paste Dhembesh Natyrale Fresh O’clock Parandalon E Kalbjen Dhe Eleminon Aromat E Pakendshme G-C

PËRSHKRIMI

• Parandalime e kalbjes: Një pastë novatore e kujdesit të smaltit e bazuar në kalcium aktiv ndihmon në parandalimin e kalbjes, ndriçon, mineralizon dhe forcon smaltin.

• Kujdesi për mishrat e dhëmbëve: Një superkompleks bimor me 8 barëra ka një efekt shërues dhe qetësues, citrati i zinkut bllokon aktivitetin jetësor të baktereve dhe zgjat freskinë e frymëmarrjes.

• Frymëmarrje e freskët: Ekstraktet e agrumeve dhe nenexhikut kontribuojnë në freskinë e qëndrueshme të frymëmarrjes dhe kujdesin oral.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 90ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël pastë dhëmbësh në një furçë dhëmbësh të lagur, lajeni përreth 2-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

PËRBËRSIT

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, Vegetable Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Zinc Citrate, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Baalensum Cuspidatum Extract Rootaria Extract, Root Extract Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Spirulina Platensis Extract, Trehalose, Cellulose Gum, Aroma, Menthol Gum, Sodium Saccharin, Propanediol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid,, Limonene, Linalool

SKU: 66791768 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close