fbpx

Pajisje për heqjen e kallove, Kooper, 3 W, 5 V DC, 2 shpejtësi, 6.5×9 cm 803108

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,490 Lekë

Pajisje për heqjen e kallove, Kooper, 3 W, 5 V DC, 2 shpejtësi, 6.5×9 cm 803108

PERSHKRIMI:

Pajisja për heqjen e kallove Kooper është e sigurtë dhe efiçente në heqjen e kallove dhe lëkurës së trashë pa shkaktuar dhimbje. Tani ju mund të harroni të prerat, gërvishtjet dhe gjakun. Gjithçka që ju duhet të bëni është të përdorni pajisjen direkt në pjesën e kallove dhe këmbët tuaja do të kenë një pamje perfekte. Ka fuqi 3 W dhe dy nivele shpejtësie.

  • Tipi : Pajisje për heqjen e kallove
  • Fuqia : 3 W
  • Tensioni : 5 V DC
  • Numri i funksioneve : 2 nivele shpejtësie
SKU: 35547494 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close