fbpx
,

Oxhak me etanol 30x10x35cm, materiali inox+ xham 61408

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,200 Lekë

Oxhak me etanol 30x10x35cm, materiali inox+ xham 61408

PERSHKRIMI:

Harroni qirinjtë dhe ngrohësit e tavolinës për të krijuar atmosferë të ngrohtë mes miqsh. Oxhaku me etanol është një produkt mjaftë i vecantë për të krijuar atmosferë dhe ambient të ngrohtë pa tymra dhe pa aromë, me lendë djegëse 100% BIO. Oxhaku është lehtësisht i lëvizshëm për ta vendosur dhe shijuar në cdo ambjent tuajin. I ndërtuar nga celik i përforcuar, lyer me bojë me pjekje rezistente ndaj nxehtësisë dhe goditjeve mekanike. Me xham të temperuar

  • Masa : 30x10x35cm

SHOPPING CART

close