fbpx

Nutribullet, Delimano, 600 W, 20000 rpm, 700 ml 810356

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Nutribullet, Delimano, 600 W, 20000 rpm, 700 ml 810356

PERSHKRIMI:

Përgatitni salca të shijshme ose smoothie të mbushura me vitamina, Nutribullet është një pjesë e paçmuar e kuzhinës moderne. Përmban një motor me fuqi 600 W me 20.000 RPM dhe veprim ciklonik që i kthen frutat, perimet, arrat dhe akullin në pije të shijshme. Zhbllokoni potencialin e plotë ushqyes të ushqimit tuaj me Nutribulletin e Zi!

  • Tipi : Nutribullet
  • Fuqia : 600 W
  • Kapaciteti i depozitës : 700 ml
SKU: 49985739 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close