fbpx

Mulli elektrik për piper dhe kripë, 4xAA, 23×5 cm, me ndriçim LED 810202

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,290 Lekë

Mulli elektrik për piper dhe kripë, 4xAA, 23×5 cm, me ndriçim LED 810202

PERSHKRIMI:

Mulli elektrik për piper dhe kripë një pajisje qe sduhet të mungojë ne kuzhinën tuaj. Punon me 4 bateri AA.

  • Tipi : Mulli elektrik për piper dhe kripë
  • Lloji i baterisë : AA
  • Numri i baterive : 4
  • Përmasat : 23×5 cm
SKU: 39693988 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close