Mobilje tualeti, MDF, E bardhe 221427

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

58,100 Lekë

Mobilje tualeti, MDF, E bardhe 221427

PERSHKRIMI:

Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Materiali i mobiljeve prej MDF është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e bardhe kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti nuk përfshin lavamanin, por vetem dollapin e lavamanit, pasqyrën dhe dollapin anesor, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.
 • Materiali : MDF
 • Ngjyra : E bardhe
 • Mobilja e lavamanit : 100x46xH75.5 cm
 • Pasqyra : 80x20xH50.5 cm
 • Rafti : 80xH50.5 cm
 • Përfshihet lavamani : Jo
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Përfshihet pasqyra : Po
 • Përmban sergjene/ raft : Po
 • Me ndriçim : Jo
 • Nevojitet montim : Po
SKU: 54539247 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close