fbpx

Minisere per bime aromatike 231737

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,950 Lekë

Minisere per bime aromatike 231737

PERSHKRIMI:

Minisere lulesh dhe bimesh. I ndertuar me kembe mbeshtetese rezistente, eshte shume e pershtatshme per te kultivuar bime aromatike.

  • Materiali : plastik
  • Gjatësia : 79 cm
  • Gjerësia : 38 cm
  • Lartësia : 87 cm
SKU: 77658696 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close