fbpx

Mikser dore ETA Crystela, 250W, 3 nivele shpejtësie, 65 dBa 800306

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,050 Lekë

Mikser dore ETA Crystela, 250W, 3 nivele shpejtësie, 65 dBa 800306

PERSHKRIMI:

Blender dore ETA Crystela është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

 • Tipi : Mikser dore
 • Fuqia : 250 W
 • Tensioni : 220-240 V
 • Numri i funksioneve : 3 nivele shpejtësie
 • Marka : ETA
 • Ngjyra : E bardhë
SKU: 96416488 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close