fbpx

Mikser, Adler, 300 W, 5 nivele shpejtësie, 4 aksesor 810115

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,490 Lekë

Mikser, Adler, 300 W, 5 nivele shpejtësie, 4 aksesor 810115

PERSHKRIMI:

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

  • Fuqia : 300 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : N/A
  • Materiali i thikave : çelik inox
  • Numri i funksioneve : 5 nivele shpejtësie
SKU: 67598775 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close