Mbyllës vaske, 120×140 cm, xham transparent dhe 5 mm xham 23280

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

18,900 Lekë

Mbyllës vaske, 120×140 cm, xham transparent dhe 5 mm xham 23280

PERSHKRIMI:

Mbyllësi i vaskës BOBBLE SOAP ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky mbyllës përbëhet nga panele me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Lloji artikullit : Mbyllës Vaske
 • Marka : Bobble Soap
 • Materiali : Xham I temperuar
 • Gjatesia (cm) : 140
 • Gjerësia (cm) : 120
 • Trashësia : 0.5 cm
 • Ngjyra : Transparent

SHOPPING CART

close