fbpx

Matës tensioni IMETEC 5734

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Matës tensioni IMETEC 5734

PERSHKRIMI:

Aparat matës tensioni IMETEC 5734. Matës tensioni dixhital. Ekran me prekje (touch screen) dhe guidë zanore. Tregues për hiper- tension. Shifra të mëdha dhe ekran i ndriçuar për shikueshmëri të qartë. Fikje automatike. Mban deri në 60 matje me datë dhe orë në memorie. Punon me bateri.

  • Tipi : Aparat Mates Tensioni
  • Lloji i baterisë : AAA
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close