Maske Ushqyese Per Fytyren Perdorim Gjate Nates

2,226 Lekë

Maske Ushqyese Per Fytyren Perdorim Gjate Nates G-C

PËRSHKRIMI

Ndërsa jeni duke u relaksuar maska ushqyese gjatë natës nga CAFÉ MIMI do kujdeset për lëkurën tuaj!

Ekstrakti i kokosit dhe vaji në përbërje të produktit ushqejnë, nxisin rigjenerimin, tonifikimin dhe freskimin e lëkurës.

Kompleksi i vitaminave ka një efekt rigjenerues dhe antioksidues, përmirëson ngjyrën e saj.

Lëkura bëhet e lëmuar, e fortë dhe elastike.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhojeni maskën në fytyrën e pastruar deri sa apsorbohet nga lëkura pasi nuk kërkon shpëlarje me ujë.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Caprylic / Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate , Isononyl Isononanoate, Cetearyl Alcohol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Niacinamide (Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Phospylate (Vitamin B5), Phospylate (Vitamin E), Pyridoxine HCl (Vitamin B6), Perfume, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica

SHOPPING CART

close