Maske Per Fytyren Kunder Akneve

1,624 Lekë

Maske Per Fytyren Kunder Akneve G-C

PËRSHKRIMI

Maska e bazuar në qymyr të zi ka një efekt thithës dhe antibakterial, eliminon në mënyrë efektive dhjamin e tepërt dhe parandalon inflamacionin dhe shfaqjen e akneve në lëkurë.

Vaji esencial i Anise përmirëson qëndrueshmërinë, tonin dhe elasticitetin, e bën lëkurën të lëmuar dhe të shndritëshme.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën për të pastruar fytyrën, duke shmangur zonën e syve.

Lëreni të veprojë për 5 deri në 10 minuta, pastaj shpëlajeni me sasi të bollshme uji.

Rekomandohet të përdoret 2 deri në 3 herë në javë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Charcoal Powder (Black Charcoal), Kaolin (Black Clay), Vegetable Glycerin (Vegetable), Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract (Blueberry Extract), Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer Methylsulfonylmethane, Perfumeн, Allantoin, Niacinamide (Vitamin 3) , Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Pimpinella Anisum (Anise) Essential Oil, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid

SHOPPING CART

close