Maske Me Veprim Te Trefishte Flokesh Me Vaj Makadamia, Panthenol Dhe Aminoacide

1,876 Lekë

Maske Me Veprim Te Trefishte Flokesh Me Vaj Makadamia, Panthenol Dhe Aminoacide G-C

PËRSHKRIMI

Maska Mbron në mënyrë ideale flokët nga efektet termike (stilimi, ekspozimi ndaj diellit).

Ushqen intensivisht flokët, rikthen elasticitetin dhe shkëlqimin e tij falë vajit të makadamisë të përfshirë në përbërje.

Aminoacidet mbrojnë flokët nga dëmtimet dhe ruajnë ngjyrën e flokëve për një kohë të gjatë. Panthenoli hidraton flokët, dhe mbron kutikulën e flokëve nga dëmtimi.

Një stilim elegant dhe kujdes natyral – gjithçka për bukurinë dhe eksperimentet krijuese!

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Betaine (from Sugar Beet), Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil (Macadamia Oil), Sodium Acrylates Copolymer, Lecithin, Panthenol (Provitamin B5), Silk Amino Acids (Silk Amino Acids), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Cetearyl Amodimethicone, Ceteareth-7, Ceteareth-25, Silicone Quaternium-18, Trideceth-6, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Perfume, Phenyltrimethicone, Ethylhexylglycerin

SKU: 17777766 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close