Maske-Keratine Rikuperuese Intensive Per Floket Me Brazilian Cupuacu

2,380 Lekë

Maske-Keratine Rikuperuese Intensive Per Floket Me Brazilian Cupuacu G-C

PËRSHKRIMI

Maska aktive e menjëhershëme rikthen dhe forcon flokët në të gjithë gjatësinë e saj për shkak të keratinës natyrale, rikthen strukturën e flokëve, mbron nga mikro dëmtimet gjatë stilimit termik, eliminon skajin e brishtë dhe brishtësinë, i bën flokët me shkëlqim dhe të mëndafshtë.

Kompleksi i vitaminave (PP, B5, C, E, B6) ushqen flokët, përmirëson ndjeshëm gjendjen dhe pamjen e tyre.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni maskën në flokë të pastër dhe të lagur përgjatë gjithë gjatësisë, lëreni të veprojë për 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Avocado extract), Vegetable Glycerin (vegetable source), Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter (Cupuacu oil), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea butter), Caprylic / Capric Triglyceride, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Behentrimonium Chloride, Сetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin (hydrolyzed Keratin), Inulin (from Chicory root) (from Chicory root), Betaine (From Sugar Beet) (Niacinamide) (Niacinamide), Vitamin B3), Calcium Pantothenate (Vitamin B5), Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Pyridoxine HCl (Vitamin B6), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Hydroxyethylcellulose, Benzyl Alcohol, Benhydzo Perfume, Silica, Citric Acid,Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

SKU: 52711371 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close