fbpx

Makinë qethëse BRAUN Kit 6-1, 0.5-21 mm, 40 min 800625

 

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Makinë qethëse BRAUN Kit 6-1, 0.5-21 mm, 40 min 800625

PERSHKRIMI:

BRAWN Multi Grooming Kit ofron gjithçka që ju nevojitet për përkujdesjen e fytyrës dhe flokëve në një pajisje. Falë dizajnit të saj të mençur mund të kryejë me lehtësi 6 funksione të ndryshme. Me 6 aksesorë të ndryshëm, ju mund të krijoni stilin tuaj unik pa ndonjë përpjekje, mund të ulni mjekrën tuaj, të pastroni veshët dhe hundën ose të prisni flokët tuaj.

  • Tensioni : 100-240 V
  • Aksesorët e përfshirë : 6 aksesorë të përfshirë
  • Koha e karikimit : 10 h
  • Koha e aktivizimit : 40 min
  • Numri i funksioneve : Seksion prerje 0.5 – 21 mm

SHOPPING CART

close