fbpx

Lule Ranucolo v14 330004

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

300 Lekë

Lule Ranucolo v14 330004

PERSHKRIMI:

Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike. Për t’i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lulet. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet me shumë delikatesë për shijen e çdokujt.

  • Perdorimi : Lule dhe bime
  • Emri shkencor : Ranucolo
  • Familja : Ranunculaceae
  • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Eshte bime e ambjenteve te jashtme suporton mire vendet me diell,te ngrota dhe te mbrojtura nga era.
  • Ujitja : Ujitet mire ne vere por terreni duhet te jete I drenuar mire.
SKU: 78286497 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close