Lule Fotinja red v.17 h.80 36525

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

750 Lekë

Lule Fotinja red v.17 h.80 36525

PERSHKRIMI:

Gjithçka keni dashur të dini mbi një bimë ose lule ju ofrohet në skedën tonë teknike. Për t’i dhënë jetë dhe bukuri direkt nga natyra çdo ambienti nuk ka asgjë më të vyer se lulet. Një përzgjedhje totalisht profesionale dhe gamë e gjerë bimësh ofrohet në skedën tonë teknike.

 • Perdorimi : Lule dhe bime
 • Emri shkencor : Photinia
 • Familja : Rosaceae
 • Ushqyesit : Perdoren ushqyes te lengshem per bime te gjelbera ose universal nje here ne muaj
 • Ekspozimi : Vetem per ambiente te jashtme. Eshte bime qe kerkon ndricim te mire
 • Krasitje : Krasitja duhet te behet ne fund te dimrit ose ne fillim te pranveres
Lule Fotinja red v.17 h.80 36525
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close