Lule Aronia v.15 h.97 332199

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,200 Lekë

Lule Aronia v.15 h.97 332199

PERSHKRIMI:

Disa studime mbi Aronian kanë treguar se mund të ketë përfitime shëndetësore nga antioksidantët për kushte si sindromi metabolik, stresi oksidativ dhe diabeti, por studime të mëtejshme duhet të bëhen për të vlerësuar këtë potencial. Frutat e pyllit duhet të bëhen pjesë e ushqimit tuaj sepse janë të mbushura me minerale, vitamina dhe fibër. Ato janë të pasura me antioksidantë që mbrojnë qelizat tuaja nga dëmet e shkaktuara nga radikalet e lira. Për më tepër, ato kanë pak kalori dhe janë alternativë perfekte për njerëzit që duan të mbajnë peshën nën kontroll.

 • Emri shkencor : Aronia
 • Ambienti : Të jashtëm
 • Temperatura : Dritë e bollshme
 • Ujitja : Mesatare
 • Terreni : Humus i bimëve të jashtme, të drenazhuar mirë
 • Ushqyesit : Ushqyes universal, i lëngshem ose granular
Lule Aronia v.15 h.97 332199
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close