Llak Flokesh, Zbutes Dhe Mbrojtes Nga Nxehtesia

2,072 Lekë

Llak Flokesh, Zbutes Dhe Mbrojtes Nga Nxehtesia G-C

PËRSHKRIMI

Sprej për zbutjen dhe mbrojtjen termike nga CAFÉ MIMI drejton dhe kontrollon butësinë, mbron flokët nga temperaturat e larta dhe dëmtimit gjatë stilimit të nxehtë, i jep vëllim të lehtë rrënjëve, heq statikën dhe e bën krehjen më të lehtë.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Shkundeni shishen para përdorimit dhe përhapeni llakun në të gjithë gjatësinë e flokëve tuaj të tharë me peshqir dhe filloni të stiloni.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Sodium Chloride (Sea Salt) (Sea Salt), Maltodextrin / VP Copolymer, Magnesium Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Hydrolyzed Keratin (Hydrolyzed Keratin), Fucus Vesiculosus (Fucus) Extract (Fucus Extract), Laminaria Digitata (Laminaria ) Extract (extract of Kelp), Laminaria Japonica (Japan Laminaria) Extract (extract of Japanese kelp), Sargassum Pallidum (Seaweed) Extract (extract of Sargassian Brown Algae), Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (provitamin B5), Polysorbate 20, Penoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate ⁠

SKU: 49497575 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close