Lavaman, me montim ne mobilje, Porcelan, e bardhe mat, 38.5×38.5xH14.5 cm 223617

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,686 Lekë

Lavaman, me montim ne mobilje, Porcelan, e bardhe mat, 38.5×38.5xH14.5 cm 223617

PERSHKRIMI:

Lavamani prej porcelani përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky lavaman i dhuron stil banjës tuaj

  • Mënyra e montimit : Montim ne mobilje
  • Materiali : Porcelan
  • Ngjyra : E bardhë mat
  • Diametri : 38.5 cm
  • Lartësia : 14.5 cm

SHOPPING CART

close