Lavaman, Cross, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, 64x43xH12 cm 221771

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

15,050 Lekë

Lavaman, Cross, me Montim në mobilje, Porcelan, i Bardhë, 64x43xH12 cm 221771

PERSHKRIMI:

Lavamani porcelani CROSS ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.Lavamani porcelani CROSSofron nje stil bashkëkohor,të përshtatshëm me cdo arredim tualeti.Forma e tij sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti

 • Mënyra e montimit : Montim në mobilje
 • Materiali : Porcelan
 • Ngjyra : E bardhë
 • Përfshihet rubineti : Jo
 • Gjerësia : 64 cm
 • Thellësia : 43 cm
 • Lartësia : H12 cm

SHOPPING CART

close