Kuti ndihma e shpejtë, inoks dhe xham, e bardhë/zezë, 30x30xH12 cm 223647

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,570 Lekë

Kuti ndihma e shpejtë, inoks dhe xham, e bardhë/zezë, 30x30xH12 cm 223647

PERSHKRIMI:

Me nje forme elegante te punuar me kujdes,ky produkt mend te vendoset ne ambientet tuaja te brendeshme per te mbajtur aksesoret e ndihmes se shpejte. E prodhuar nga nje material inoks dhe kapak qelqi, qe i ben edhe me te sigurta produktet apo materialet qe do te vendosen ne te.

 • Materiali : Inoks dhe xham
 • Ngjyra : E bardhë/zezë
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 30 cm
 • Thellësia : 30 cm
 • Lartësia : 12 cm

SHOPPING CART

close