fbpx

Krevat lekundes silencioz per gjume te rehatshem te bebave, me yje dhe figure arushi

(2 customer reviews)

27,000 Lekë

Krevat lekundes silencioz per gjume te rehatshem te bebave, me yje dhe figure arushi

Materiali mdf+ melamine
Lyerje me boje ekologjike
Me tundje dhe krahu perpara i levizshem
4 sirtare funksional

SKU: 64713134 Category:

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Marissa (verified owner)

    The product is firmly packed

    Marissa

  2. Rike (verified owner)

    Super

    Rike

SHOPPING CART

close