Krem Hidratues Duarsh Me Mjeder Dhe Rozmarine

924 Lekë

Krem Hidratues Duarsh Me Mjeder Dhe Rozmarine-G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i duarve me vaj kokosi dhe ekstrakt mjedëre hidraton dhe ushqen në mënyrë intensive lëkurën e duarve, duke i kthyer asaj butësinë dhe elasticitetin.

Ekstrakti i mjedrës përmirëson tonin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën e duarëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract (Raspberry Leaf Extract), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (Rosemary Extract), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate , Stearic Acid, Vegetable Glycerin (vegetable origin), Saccharide Isomerate, Citric Acid, Sodium Citrate, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Benzyl Salicylate, Limonene

SKU: 33872342 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close