Krem Duarsh Rigjenerues Me Arre Kokosi Dhe Trumze

Krahasoni

924 Lekë

Krem Duarsh Rigjenerues Me Arre Kokosi Dhe Trumze-G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i duarve me vaj kokosi dhe bajameje hidraton intensivisht, rigjeneron dhe mbron lëkurën e duarve.

Ekstrakti i trumzës përmirëson tonin dhe elasticitetin e lëkurës.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurën e duarëve derisa të absorbohet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Thymus Vulgaris Flower / Leaf Extract (Thyme Extract), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Cetearyl Alcohol (from Coconut Oil), Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil (Almond oil), Vegetable Glycerin (vegetable origin), Bisabolol (Bisabolol), Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SKU: 44488383 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close