Kreher Profesional Per Femra DSP-50017

Krahasoni

4,046 Lekë

Kreher Profesional Per Femra DSP-50017-UD

PERSHKRIMI:

Kreher elektrik 3 ne 1 i markes DSP.
Funksionon per te gjitha tipet e flokeve.
Tiparet: Per floke kacurrela dhe te drejta , mbrojtje nga mbinxehtesia,reduktimi i zhurmes, e vogel dhe e levizshme, nuk demton flokun, rrezatimi i ulet.

 

 

SKU: 74559471 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close