Kornize plastike ngjyre e zeze mat permase 10*15cm 35957

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

345 Lekë

Kornize plastike ngjyre e zeze mat permase 10*15cm 35957

PERSHKRIMI:

Kjo Kornizë fotografie e shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të mbani arritjet e juaja më të mëdhaja në jetë, ditët e juaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Materiali : Plastike
 • Gjerësia (cm) : 10
 • Gjatesia (cm) : 15
 • Ngjyra : Zezë Mat
 • Orientimi : Vertikal
 • Dekor : 128-06G 10x15cm
Kornize plastike ngjyre e zeze mat permase 10 15cm 35957

SHOPPING CART

close