fbpx

Kornize MDF 10X15cm, me figure metalike femije. Ngjyre e bardhe 36045

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

829 Lekë

Kornize MDF 10X15cm, me figure metalike femije. Ngjyre e bardhe 36045

PERSHKRIMI:

Në vend që ti mbani fotografitë tuaja të mbyllura në sirtar , pse nuk I mbani në këtë kornizë të bukur fotografie. Vendosni këtë kornizë fotografie në zyrën tuaj, në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjës që të mbani njerezit dhe kujtime të mrekullueshme gjithmonë me ju. Ju mund të mbani arritjet e juaja më të mëdhaja në jetë, ditët e juaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Materiali : MDF me baze Metalike
 • Gjerësia (cm) : 10
 • Gjatesia (cm) : 15
 • Ngjyra : Bardhë
 • Orientimi : Vertikal
 • Dekor : SY1104-BA

SHOPPING CART

close