Kornize fotografie plastike me 9 fotografi 39657

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,000 Lekë

Kornize fotografie plastike me 9 fotografi 39657

PERSHKRIMI:

Në vend që ti mbani fotografitë tuaja të mbyllura në sirtar , pse nuk I mbani në këtë kornizë të bukur fotografie. Vendosni këtë kornizë fotografie në zyrën tuaj, në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjës që të mbani njerezit dhe kujtime të mrekullueshme gjith

 • Tipi : Kornizë Fotografie
 • Materiali : Plastike
 • Gjerësia (cm) : 10
 • Gjatesia (cm) : 6.8
 • Ngjyra : Bardhe
 • Orientimi : Vertikal
Kornize fotografie plastike me 9 fotografi 39657

SHOPPING CART

close