fbpx

Kornizë foto, e zezë, MDF, 27×51 cm 250750

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

850 Lekë

Kornizë foto, e zezë, MDF, 27×51 cm 250750

PERSHKRIMI:

Kujtime të ngrohta kanë nevojë për korniza fotografish të mrekullueshme. Kjo Kornizë fotografie MDF shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Vendos fotografinë e dasmës, të ditëlindjes, të diplomimit në këtë kornizë fotografie, dhe kujtimet tuaja do të jenë gjithmonë me ju.

  • Materiali : MDF
  • Gjerësia : 27 cm
  • Lartësia : 51 cm

SHOPPING CART

close