fbpx

Kornizë foto, e zezë, MDF, 12.7×17.8 cm (x4), 17.8×30.5 cm (x1), 30.5×40.6 cm (x1) 250752

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Kornizë foto, e zezë, MDF, 12.7×17.8 cm (x4), 17.8×30.5 cm (x1), 30.5×40.6 cm (x1) 250752

PERSHKRIMI:

Kujtime të ngrohta kanë nevojë për korniza fotografish të mrekullueshme. Këto korniza fotografie druri shumë të bukur mund të mbajnë kujtime të ëmbla si dhe të ndriçojnë çdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, si dhe kompozimi i duhur i kornizave do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Vendosni fotografitë e dasmës, të ditëlindjes, të diplomimit në këto kornizë fotografie dhe kujtimet tuaja do të jenë gjithmonë me ju.

  • Materiali : MDF
  • Paketimi : 6 copë

SHOPPING CART

close