Kornizë dekorative, gjethe Palme, dru/metal, 41x41x3 cm 250659

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,990 Lekë

Kornizë dekorative, gjethe Palme, dru/metal, 41x41x3 cm 250659

PERSHKRIMI:

Me një Kornizë dekorative ju mund të krijoni humor dhe atmosferë në të gjithë ambjentin. Ky Kornizë dekorative sjell thellësi ngjyra dhe jetë, fal punimit me cilësi të lartë realizuar nga profesionist. Kjo Kornizë dekorative frymëzues, duket e madhe në çdo zonë ndenje, dhoma gjumi, apo studio! Bëni një dhuratë të mrekullueshme për familjen dhe miqtë tuaj.

  • Materiali : dru/ metal
  • Gjerësia : 41 cm
  • Lartësia : 41 cm
Kornize dekorative gjethe Palme dru metal 41x41x3 cm 250659

SHOPPING CART

close