Kornize 20×25 cm 250266

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

350 Lekë

Kornize 20×25 cm 250266

PERSHKRIMI:

Kjo Kornizë fotografie e shumë e bukur mund të mbajë kujtime të embla si dhe të ndricojë cdo cep muri të shtëpisë suaj. Një cilësi shumë e mirë kornize fotografie, do të mbajë kujtimet tuaja për një kohë shumë të gjatë. Ju mund të mbani arritjet e juaja më të mëdhaja në jetë, ditët e juaja më të sukseshme në këtë kornize fotografie dhe nuk do të mbeteni të zhgënjyer.

  • Gjatësia : 20 cm
  • Gjerësia : 25 cm
  • Materiali : plastik
Kornize 20x25 cm 250266

SHOPPING CART

close