fbpx

Kondicioner, Elektra, 9000 BTU, On/Off, A 801371

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Kondicioner, Elektra, 9000 BTU, On/Off, A 801371

PERSHKRIMI:

Per nje zgjidhje efikase dimer-vere dhe per te mos ndjere ndryshimet stinore kondicioneret jane zgjedhje perfekte.Kondicioneret Inverter Elektra jane kondicionere efikase dhe me performance te shkelqyer pune.

 • Tensioni : 220-230 V
 • Fuqia : 1060 W
 • Niveli i zhurmës : 42/55 dB
 • Klasi i energjisë : A
 • Lloji i gazit : R410A
 • Sipërfaqja që mbulon : 16-20 m²
 • Përmasat : 79×26.5×17.4 cm
 • Kapaciteti i ngrohjes : 9500 BTU
 • Kapaciteti ftohës : 9000 BTU
 • Konsumi i energjisë në ngrohje : 1010 W
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 1060 W
 • Vëllimi i ajrit : 380 m³/h
SKU: 88538753 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close