Kollonë dushi me termostat ANGEL, 23x49x101.5 cm, metal- ABS 222960

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

35,500 Lekë

Kollonë dushi me termostat ANGEL, 23x49x101.5 cm, metal- ABS 222960

PERSHKRIMI:

Kollonë dushi me termostat ANGEL, me rrëshqitje ofron pozicionimin perfekt të kokës së dushit në çdo lartësi përgjatë shufrës. Ky set përfshin shufrën, tubin fleksibël, dy koka dushi (statike dhe të lëvizshme), mbajtësen e tyre dhe mbajtësen e sapunit. Të gjithë komponentët janë të paketuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Gjallëroni tualetin tuaj me një produkt cilësor dhe plot stil.

  • Gjatësia : 23 cm
  • Gjerësia (cm) : 49 cm
  • Lartësia (cm) : 101.5 cm
  • Materiali : metalik

Kollone dushi me termostat ANGEL 1 Kollone dushi me termostat ANGEL 2 Kollone dushi me termostat ANGEL 3 Kollone dushi me termostat ANGEL 4 Kollone dushi me termostat ANGEL 5

SHOPPING CART

close