fbpx

Kafetierë Bosch TKA3A034, kapaciteti 1.25Lt, fuqia 1100W, përmasat 37×19.5×26.5cm 800048

Bosch

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Kafetierë Bosch TKA3A034, kapaciteti 1.25Lt, fuqia 1100W, përmasat 37×19.5×26.5cm 800048

PERSHKRIMI:

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë kjo makinet kafeje do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksional për në zyrë apo shtëpi.

 • Tipi : Kafetierë
 • Kapaciteti : 1.25 lt
 • Fuqia : 1100 W
 • Klasi i Energjise : A
 • Materiali : Metal/plastik
 • Përmasa : 37×19.5×26.5cm
 • Tensioni : 220-240V
 • Ngjyra : E kuqe

SHOPPING CART

close