Kabinë dushi, xham 6 mm, H185x140 cm 28354

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

41,860 Lekë

Kabinë dushi, xham 6 mm, H185x140 cm 28354

PERSHKRIMI:

Kabina ‘’Bobble Soap’’ ka një stil sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Kjo kabine përbëhet nga nje panel xhami i temperuar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard .Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e struktures dhe është e lehtë për t’u montuar.Xhami transparent i kabines ofron një atmosferë të freskët dhe të pastër.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 140 cm
 • Lartësia : 185 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

SHOPPING CART

close