Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm 02292

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

16,500 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, H198x80x80 cm 02292

PERSHKRIMI:

Kabina e dushit BOBBLE SOAP është një zgjidhje praktike dhe elegante. Forma e saj harkore dhe dyert me rrëshqitje kursejnë hapësirën në banjën tuaj. Xhami i tempëruar rrit qëndrueshmërinë dhe e bën më të sigurt këtë kabinë. Korniza e aluminit e bën strukturën solide dhe lehtësisht të montueshme. Xhami transparent blu i kabinës shton stil dhe hijeshi në ambientin tuaj, duke u kombinuar shumë mirë me aksesorë të tjerë të tualetit.

 • Forma : Harkore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 80 cm
 • Thellësia : 80 cm
 • Lartësia : 198 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo

Kabine dushi 1 Kabine dushi 2 Kabine dushi 3

SHOPPING CART

close