Kabinë dushi, xham 5 mm, H190x80x120 cm 222830

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

20,500 Lekë

Kabinë dushi, xham 5 mm, H190x80x120 cm 222830

PERSHKRIMI:

Kjo kabinë ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky set përbëhet nga dyer me xham të tempëruar i cili është katër deri në pesë herë më i fortë se sa xhami standard. Korniza prej alumini siguron qëndrueshmërinë e strukturës dhe është e lehtë për t’u montuar. Xhami transparent i kabinës dhe korniza e aluminit kombinohet shume mirë me lavamanët prej xhami transparent për një pamje sa më moderne të tualetit tuaj.

 • Forma : Katrore
 • Materiali : Xham I Temperuar
 • Gjerësia : 120 cm
 • Thellësia : 80 cm
 • Lartësia : 190 cm
 • Materiali i kornizës : Alumin
 • Përfshihet pllaka : Jo
Kabine dushi 5 1 Kabine dushi 6 1

SHOPPING CART

close