fbpx

Hekur rrobash, Tefal, 2300 W, 270 ml, 36 gr/min, pllakë qeramike 810396

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,490 Lekë

Hekur rrobash, Tefal, 2300 W, 270 ml, 36 gr/min, pllakë qeramike 810396

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2300 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 270 ml
  • Presioni : 36 gr / min
SKU: 62858713 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close