fbpx

Hekur rrobash me kaldajë, Imetec, 2100 W, 2 lt, 260 g, 5.8 bar, pllakë qeramike 801625

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,990 Lekë

Hekur rrobash me kaldajë, Imetec, 2100 W, 2 lt, 260 g, 5.8 bar, pllakë qeramike 801625

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë nje perdorim te gjere ne industrine fasone dhe tekstile.

  • Tipi : Hekur rrobash me kaldajë
  • Fuqia : 2100W
  • Kapaciteti i depozitës : 2 lt
  • Presioni : 5.8 Bar
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
SKU: 96182584 Category: Tags: , , , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close