Hekur rrobash FUEGO KY-229 81460

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,766 Lekë

Hekur rrobash FUEGO KY-229 81460

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtepi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Ngjyra : E zeze / e bardhe
  • Pesha : 1350 gr
  • Fuqia : 2200 W
SKU: 87818472 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close