fbpx

Hekur rrobash, Black&Decker, 2200 W, 30 gr/min, 120 gr/min, 280 ml, pllakë inoksi 810179

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Hekur rrobash, Black&Decker, 2200 W, 30 gr/min, 120 gr/min, 280 ml, pllakë inoksi 810179

PERSHRKIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile. Ka nje fuqi prej 2200 W dhe kapaciteti i depozitës eshte 280 ml.

  • Fuqia : 2200 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 280 ml
  • Presioni : 120 g/min
SKU: 28362128 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close