Hekur me avull Braun TS 340C SI, 2000 W, 120 gr/min, 280 ml, pllakë qeramike 89207

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

8,386 Lekë

Hekur me avull Braun TS 340C SI, 2000 W, 120 gr/min, 280 ml, pllakë qeramike 89207

PERSHKRIMI:

Hekurat e Rrobave Braun jane nje paisje e pandashme per cdo shtepi ,Evolimi I tyre I ka krijuar lehtesimin e perdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre,ata gjithashtu kane nje perdorim te gjere ne industrine fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur me avull
 • Fuqia : 2000W
 • Tensioni : 220V
 • Avulli gr/min : 120 g/min
 • Kapaciteti i depozitës : 200 ml
 • Lloji i pllakës së hekurosjes : Pllak Qeramike
SKU: 44124555 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close